Venus-Hill HD Riders Bilder fra turen til Isle Of Man 2005. Avreise 26. august. Hjemreise 6. september.
Reiserute: Dag1:Oslo-Fredrikshavn(Båt),
Dag2:Esbjerg-Harwich(Båt),
Dag3:Harwich-Liverpool
Dag4:Ankomst IOM(Douglas). Det var 3 dager med Race, og 3 dager med kjøring/slappe av
Dag8:Ferge Fra IOM (Douglas) til Heysham
Dag9:Heysham-Harwich
Dag10:Harwich-Esbjerg
Dag11:Fredrikshavn-Oslo
Tilbake til hovedsiden